EKONOMICKÁ FAKULTA - ASISTENT/KA VEDOUCÍHO KATEDRY PODNIKOVÉ EKONOMIKY A MANAGEM

  • Liberec

Pracovní místo ( EKONOMICKÁ FAKULTA - ASISTENT/KA VEDOUCÍHO KATEDRY PODNIKOVÉ EKONOMIKY A MANAGEM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CHARAKTERISTIKA: komplexní zajišťování administrativy a organizace chodu katedry (odpovědnost za hospodaření katedry, vystavování objednávek, evidence docházky a dovolených, inventury majetku, zpracování cestovních příkazů, spisová služba, organizování porad, státnic, příprava zadání závěrečných prací studentů, apod.)DOVEDNOSTI: zkušenosti s vedením administrativy výhodou, přesnost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (B1), velmi dobrá znalost práce s PC na uživatelské úrovni (MS Word, MS Excel),ochota se dále vzdělávat. VZDĚLÁNÍ: min. SŠ vzdělání s maturitou. PRAC. POMĚR: 100% úvazek ,prac. smlouva - doba určitá 1 rok s možností prodloužení. NÁSTUP: 1.12.2019/dle dohody. MZDOVÉ ZAŘAZENÍ: mzd. tř. B7, mzda od 17 000 Kč/měsíc dle Vnitřního mzdového předpisu v návaznosti na odbornou praxi, možnost přiznání osobního příplatku po zkušební době v návaznosti na hodnocení pracovního výkonu. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení. Přihlášku se strukturovaným životopisem a kopií dokladu o ukončeném vzdělání zašlete e-mailem nebo poštou na uvedenou adresu do 30.11.2019. Volné místo je od 4.11.2019 zveřejněno na úřední desce TUL.