dělník tesařsko truhlářské výroby - výroba střešních panelů

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( dělník tesařsko truhlářské výroby - výroba střešních panelů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: práce na výrobě střešních dřevěných panelů.
Požadujeme: vyučení v oboru truhlář, tesař výhodou.
Pracovní doba: jednosměnný provoz, 6.00 h - 14.30 h,
Datum nástupu lze po dohodě změnit.
Nabízíme: ke konci roku mimořádná odměna.
Příspěvek na stravování ve vlastní závodní jídelně anebo na stravenky.
Životopis zasílejte e-mailem na adresu jana.docekalova@kasalovapila.cz nebo poštou.
Námi vybrané zájemce kontaktujeme a pozveme k osobnímu pohovoru.