Administrativní pracovník / pracovnice

  • Prachatice

Pracovní místo ( Administrativní pracovník / pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- NJ na středně pokročilé úrovni podmínkou
- Výborná znalost práce na PC
- Dobré organizační schopnosti, systematičnost
- Spolehlivost, časová flexibilita
Náplň práce:
- Vedení běžné administrativní agendy
- Vyřizování organizačních a provozních záležitostí
- Zajišťování objednávek a přebírání zásilek pro různá oddělení firmy
- Obsluha kancelářské techniky
- Částečně personalistika
Nabízíme:
- Zajímavou a kreativní práci
- Zaškolení a odbornou pomoc
- Přátelský kolektiv
- Moderní a příjemné pracovní zázemí
- Adekvátní platové ohodnocení

Nabízíme: plat od 20.000,-Kč, bonusy k platu, naturální odměny. Nástup možný od ledna 2020.
Bližší informace poskytne Lenka Wimbersky na Tel. 388 304 210 nebo osobně na adrese: Nebahovská 68, 383 01 Prachatice.