Skladník - řidič

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Skladník - řidič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Exver Food s.r.o je specializovaný velkoobchod potravin patřící mezi největší v České republice. Zaměstnáváme více jak 100 zaměstnanců a dosahujeme ročního obratu téměř 500 milionů korun. Na velkoobchodním trhu potravin působíme více jak 20 let.
Jako specializovaný velkoobchod potravin zásobujeme provozovny veřejného stravování, rychlého občerstvení, nemocniční a školní jídelny, mateřské školy, restaurace, hotely, pekárny, cukrárny i lahůdkářské výrobny. Dále dodáváme potravinářské suroviny a polotovary také významným výrobcům potravin.
V současné době pokrýváme svou sítí 5 skladů celé území republiky a mezi naše odběratele patří více jak 5000 potravinářských provozů. Skladem máme připraveno nad 10 000 položek potravinářského a drogistického zboží.
Náplň práce:
- příjem a vyskladnění zboží
- obsluha VZV
- rozvoz zboží po regionu Severní Čechy
- manipulace se zbožím - nakládka a vykládka zboží
- předání požadovaného zboží zákazníkovi
Požadujeme:
- ŘP sk. B (výhodou sk. C + profesní průkaz)
- zkušenosti s řízením VZV
- fyzickou a psychickou odolnost
- aktivní a odpovědný přístup k práci
- komunikativnost, spolehlivost, důslednost a bezúhonnost
Nabízíme:
- fixní plat + měsíční prémie + diety
- práci na HPP, volné víkendy
- zázemí stabilní a úspěšné společnosti
- přátelský kolektiv
- nástup možný IHNED
Kontakt:
Jaroslava Bitalová, 731 430 622, exver.cl@exver.cz