Účetní

  • Teplá

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Městského úřadu v Teplé vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa: účetní.

Pracovní doba: Po do 17:00 h, Út do 15:00 h, St do 17:00 h, Čt do 15:00 h, Pá do 13:00 h.

Charakteristika pozice:
- evidence majetku města
- účetnictví pro obce
- příprava inventur a provádění inventur
- vymáhání pohledávek
- výkaznictví
- podávání daňových přiznání
- úhrady přijatých faktur, jejich zaúčtování
- vystavování faktur
- sestavování účetních uzávěrek
- vedení pokladen
- vedení účetní evidence lesního hospodářství.

Kvalifikační požadavky:
- znalost práce s PC na dobré úrovni (Excel, Word, Outlook, Microsoft Office)
- střední vzdělání s maturitou - maturirní zkouška ekonomického zaměření výhodou
- orientace v rozpočtové skladbě výhodou
- znalost účetnictví, znalost účetních a evidenčních programů
- řidičský průkaz sk. B (osobní automobil).

Přihláška musí obsahovat:
- osobní údaje (jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, číslo občanského průkazu, adresa trvalého bydliště, telefonní spojení, datum a podpis uchazeče).

Platové podmínky:
- řídí se Nařízením vlády ČR č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění, platová třída 8, platový stupeň dle dosažené praxe, osobní ohodnocení v souladu s ust. § 131 Zákoníku práce, pracovní úvazek plný na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou.

K přihlášce uchazeč přiloží tyto doklady:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činno