Referenti zahraničního obchodu

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Referenti zahraničního obchodu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) Firma Petit Lulu, s.r.o. zabývající se výrobou a prodejem dětských látkových plen hledá nového člena týmu obchodního oddělení: Referent/ka zahraničního obchodu

Rádi komunikujete? Chcete dělat práci v rodinné firmě s enviromentálním přesahem, která má opravdu smysl? Tak to možná hledáme právě Vás!
Náplň práce:
-kompletní zpracování obchodních případů
-péče a podpora stávajících a nových klientů ze zahraničí (částečně i ČR) - každodenní komunikace v AJ e-mailem a telefonem, aktivní vyhledávání B2B zahraničních partnerů, prezentace společnosti a tvorba cenových nabídek, tvorba smluv, účast na obchodních jednáních a veletrzích, podílení se na marketingové a obchodní strategii, překlady produktových textů apod., správa produktů pro Amazon.co.uk, pravidelný reporting
Požadujeme:
praxe a zkušenost na odborné pozici, znalost anglického jazyka slovem i písmem, ostatní jazyky výhodou, reprezentativní a seriózní vystupování, výborné komunikační dovednosti, obchodní myšlení, orientace na výsledky, proaktivní přístup, iniciativa, schopnost efektivně organizovat svůj čas a pracovat pod tlakem a vedením obchodního ředitele, loajalitu, týmového ducha, časovou flexibilitu a ochotu pracovat i přesčas.
Nabízíme:
zázemí dynamické mladé rodinné firmy, smysluplnou práci v oblasti zero waste a možnost sdílení nejen ekologických hodnot s kolegy, motivující mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a výkonu, stravenky. Pracovní doba 7-15,30h.
Kontakt: e-mailem