VÝROBNÍ KONTROLOR/KA NA PROVOZ MONTÁŽÍ

  • Turnov

Pracovní místo ( VÝROBNÍ KONTROLOR/KA NA PROVOZ MONTÁŽÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naplň práce:

. Vizuální a funkční kontrola vyrobených svítidel . kontrola montáže, zapojení a výrobnich postupů
. Provádění funkčnich zkoušek měříciho zařízeni
. Spolupráce se směnovým mistrem a techniky
. Vedení evidence o provedených zkouškách
. Práce na plný úvazek, dvousměnný provoz, po-pá

Požadujeme:

. Vyučeni (elektrotechnické zaměřeni výhodou)
. Pečlivost a manuálni zručnost
. Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

. Práci v modernich prostorách
. Motivujici finanční ohodnocení
. Zázemi české stabilní výrobni společnosti
. Dotované stravování v závodní jídelně
. Finanční přispěvek na volnočasové aktivity formou benefitních karet
. Příspěvek na penzijni pojištění
. Slevy na firemni výrobky
. Dovolená 25 dní
. Zajištění vzdělávacích kurzů na danou profesi

noví pracovníci dostávají nejprve smlouvu na dobu určitou a až když se osvědčí, přechází pracovní poměr na dobu neurčitou

pracovní doba Po- Pá od 6,15 h do 14,15 h nebo 14,15 až 22,15 hodin

Nástup možný ihned po absolvování pohovoru a "Vstupní prohlídky".