SKLADNÍK / SKLADNICE

  • Hronov

Pracovní místo ( SKLADNÍK / SKLADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost TAMADEX spol. s r.o. hledá pracovitého, zodpovědného, spolehlivého zaměstnance, nejlépe s praxí ve skladu, znalostí chystání zboží na paletu a manuální zručností.
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný IHNED.
Nástupní hrubá měsíční mzda 22.000,- Kč, po zaučení navýšení mzdy + odměny.

Další požadavky: řidičský průkaz sk. B, základní znalost práce na PC, praxe s vysokozdvižným vozíkem vítána.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování.

Životopis prosíme zaslat na e-mail: tamadex@tamadex.cz
Bližší informace poskytne paní Wiesnerová Martina, tel.: 491 481 798 (od 09:00 hod. do 15:00 hod.) nebo osobně po předchozí telefonické domluvě.