TRUHLÁŘ - NÁBYTKÁŘ / TRUHLÁŘKA - NÁBYTKÁŘKA

Pracovní místo ( TRUHLÁŘ - NÁBYTKÁŘ / TRUHLÁŘKA - NÁBYTKÁŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Firma STYLBYT se zabývá zakázkovou výrobou nábytku z plošných materiálů, nepracuje s masivem. Do týmu hledá manuálně zručné a spolehlivé truhláře/-ky.

Místo výkonu práce: Heřmanice č.p. 17, 552 12.

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Jednosměnný provoz, soboty i neděle volné. Pracovní doba od 07:30 hod. do11:30 hod. a od 12:00 hod. do 16:00 hod., nebo dle dohody.
Hrubá měsíční mzda 25.060,- Kč + 1.000,- Kč - 6.000,- Kč prémie. Kariérní růst.

Náplň práce dle Vašich dovedností, například formátování lamino desek, olepování na automatické olepovačce, šroubování a kolíkování. Dále instalace kování.
Zaměstnavatel se specializuje na kuchyně včetně montáží u zákazníků ve východních Čechách.

Požadavky: pozitivní přístup k manuální práci, řidičský průkaz sk. B - není podmínkou.

Zaměstnavatel nabízí: příspěvek na obědy 80,- Kč/den, byt v Jaroměři se zvýhodněným nájmem.

Zaměstnavatel požaduje doručení životopisu na e-mail: admin.stylbyt@email.cz nebo osobně na adresu Heřmanice č.p.17, 552 12 Heřmanice nad Labem, do předmětu uveďte "truhlář", v životopisu nezapomeňte uvést své telefonní číslo, aby Vás mohl pozvat na osobní pohovor.