Masér/ka

  • Cheb

Pracovní místo ( Masér/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM !!! Místo výkonu práce: Lesní 5, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok). Mzdové ohodnocení: 200,- Kč/hod až 230,- Kč/hod. Zkrácený úvazek 20 hod/týdně. Pracovní doba: 4 hod/denně (6 masáže x 30 minut + 1 hod příprava) každý pracovní den, lze se dohodnout i na jiném časovém rozvržení (např. 4 dny x 5 hod apod.). Náplň práce: jedná se o pozici interního/interní maséra/masérky, který/která by byl/byla 20 hodin týdně k dispozici našim zaměstnancům; v nově zřízené masérské místnosti, která je součástí areálu naší firmy, by poskytoval/a relaxační masáže našim pracovníkům. Požadujeme: absolvent/ka masérského kurzu výhodou (není podmínkou), po nástupu bude masér/ka pod vedením vystudovaného terapeuta absolvovat kurz na provádění relaxačních technik (také v areálu naší firmy na adrese Lesní 5, 350 02 Cheb). Nabízíme: příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat v pracovních dnech 8:00-15:00 h) anebo e-mailem.