Skladový dělník - kompletář

Pracovní místo ( Skladový dělník - kompletář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
- Modletice/Jažlovice

Prvotní kontakt:
- e-mail: s.vyhnankova@billa.cz
- tel.: 323 625 901

Upřesňující údaje:
- Požadavky na laboranta: Odpovědně provádí analytické zkoušky podle rozpisu vedoucího chemické laboratoře a podle platných SOP včetně přípravných a pomocných prací (odvažování, odměřování, příprava demineralizované vody, příprava vzorků, rozklady, výluhy, vede o nich záznam v pracovním sešitě),
- dbá na správnost evidence přijatých vzorků,
- sleduje výsledky zkoušek pomocí RD,
- pečuje o svěřené přístroje a zařízení,
- provádí interní návaznost a měření na zkušebních zařízeních (AAS, UV-VIS spektrofotomet, pH-metr, GC-MS, AMA a další….,),
- dodržuje metrologické zásady práce v CHL,
- udržuje pořádek v CHL a skladu chemikálií,
- zajišťuje validaci metod (ve smyslu měření).