Manažer zahraničního trhu

  • Jáchymov

Pracovní místo ( Manažer zahraničního trhu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Kuchařová Eva, tel.: 353 831 308, e-mail: nabor@laznejachymov.cz

POŽADUJEME
Vzdělání v ekonomické oblasti nebo oblasti cestovního ruchu - VŠ, VOŠ nebo SŠ s maturitou
Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
Jazykové znalosti: aktivní znalost RJ, NJ, AJ - slovem i písmem
Komunikační schopnosti, schopnost prezentovat a ochota cestovat
Samostatnost, zodpovědnost, svědomitý přístup, pracovní nasazení
MS Office aktivně, ŘP skupiny B
NABÍZÍME
Mzdové ohodnocení 31 000 - 35 000 Kč, čtvrtletní bonusy
Zázemí a stabilitu silné společnosti
Pružnou pracovní dobu
Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, rekreace ve spřátelených lázních, obědy za 22 Kč, možnost plavání v bazénu za zvýhodněné ceny, příspěvky na dětské tábory, odměny k pracovním výročím, zvýhodněný tarif u mobilního operátora, příspěvky na dovolené a Vánoce.
NÁPLŇ PRÁCE
Spolupráce při vytváření obchodní a marketingové strategie
Vyhledávání nových akvizic a příležitostí na trzích
Samostatné vedení obchodních jednání
Komunikace s obchodními partnery - osobně, telefonicky a elektronicky
Návrhy nových produktů a služeb vedoucí k růstu prodeje a tržeb na svěřených trzích

DATUM NÁSTUPU: IHNED NEBO DLE DOHODY
V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis, motivační dopis a doklady o dosaženém vzdělání na adresu personálního oddělení nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz, případně kontaktujte personalistku Evu Kuchařovou na tel: 353 831 308 nebo 702 153 251.