SEŘIZOVAČ / SEŘIZOVAČKA

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ / SEŘIZOVAČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Zaměstnání je vhodné i pro absolventy/-ky (zaměstnavatel Vás zaučí).

Náplň práce: seřizování výrobních linek, jejich údržba a zajištění přidělené části výroby.

Požadavky: technické nebo elektrotechnické vzdělání nebo praxe na obdobné pozici, samostatnost a zodpovědnost.

Zaměstnavatel nabízí: možnost výběru třísměnného nebo nepřetržitého provozu, motivující osobní ohodnocení, příspěvek na stravování, odměna za plnění fondu pracovní doby, stabilizační odměny, nadstandartní příplatky za směnnost, možnost naučit se něco nového, moderní čisté prostředí, systém vzdělávání, další benefity.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personal@hronovsky.cz nebo osobně (Bc. Tereza Rufferová).