vedoucí oddělení pečovatelské služby odboru sociálních věcí a zdravotnictví

  • Brno

Pracovní místo ( vedoucí oddělení pečovatelské služby odboru sociálních věcí a zdravotnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník ÚMČ Brno-sever vyhlašuje v souladu s § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, výběrové řízení na místo vedoucího úředníka/úřednice na dobu neurčitou:
Místo výkonu práce: ÚMČ Brno-sever, Rotalova 13, 601 47 Brno, a ostatní území města Brna
Charakteristika pozice: řídí a organizuje činnost oddělení, zajišťuje řízení podřízených sociálních pracovníků, pracovníků v sociálních službách, řidičů a ekonoma, organizuje a koordinuje jejich odborné činnosti, včetně kvality práce, koordinace komplexního výkonu služeb a odborného zabezpečování, zajišťuje výkon kontrolní činnosti a stanovování cílů poskytovaných služeb
Platové podmínky: v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 10. platová třída, další příplatky dle příslušných právních předpisů
a zaměstnanecké benefity (25 dnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, ošatné ve výši 3.500 Kč ročně, osobní limit zaměstnance ve výši 8.000 Kč ročně na rekreaci, dopravu, kulturu, zájmovou činnost, jazykové vzdělávání, dioptrické brýle nebo kontaktní čočky apod.)
Termín nástupu: dle dohody (nejlépe od 01.12.2019)
Požadavky:
" vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání dle § 110 odst. 4 zákona č. 108/2006 Sb.,
o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů
" znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálníc