Vedoucí provozu výroby

  • Trutnov

Pracovní místo ( Vedoucí provozu výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VEDOUCÍ PROVOZU VÝROBY
popis pracovní pozice:
•zodpovědnost za řízení a organizaci výrobního provozu
kovovýroby, zpracování plechu
•vedení, motivování a hodnocení pracovního výkonu podřízených zaměstnanců
•kontrolování dodržování technologických postupů,
bezpečnostních, protipožárních a hygienických předpisů
•řešení problémových situací, přijímání a realizace nápravných
opatření k jejich odstranění
•zodpovědnost za jednotlivá střediska, včetně jejich mistrů, přehled
a řízení toku materiálu a výrobků mezi jednotlivými středisky, plnění termínů zakázek a efektivní využívání kapacitních zdrojů
Požadujeme:
•SŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření
•praxe v oboru minimálně 3 roky – výhodou
•výborné organizační schopnosti
•technické znalosti
•zkušenosti se svařovacími procesy výhodou
•zkušenosti s vedením kolektivu
(předpoklad cca 100 zaměstnanců)
•uživatelskou znalost MS OFFICE
•řidičský průkaz skupiny B
•flexibilitu, zodpovědnost, organizační schopnosti,
vysoké pracovní nasazení
Nabízíme:
•nadstandardní mzdu – s progresivní motivační složkou
(za roky práce pro firmu, za kvalifikace a další ..)
•dlouhodobou perspektivu uplatnění ve strojírenské firmě s exportním zaměřením
•firemní benefity: 6.000 Kč ročně do Cafeterie na kulturu, sport a volný čas dle vlastního výběru, dovolená 22 – 25 dní, dotované obědy ve vlastní jídelně, dotované občerstvení z výdejních automatů, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky a cestovné na mimořádné směny, bezplatné profesní kurzy, vstupenky na kulturní akce, pracovní volno navíc s náhradou mzdy při mimořádných životních událostech
a mnoho dalš