SKLADNÍK / SKLADNICE

  • Lovčice

Pracovní místo ( SKLADNÍK / SKLADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: naskladnění a vyskladnění zboží, zajištění materiálu do výroby, příjem zboží a kontrola dokladů, příprava a expedice zboží, nakládka a vykládka kamionů
- Požadujeme: spolehlivost, odpovědnost, bezúhonnost, oprávnění na VZV výhodou
- Nabízíme: dlouhodobý pracovní poměr, komplexní zaškolení, závodní stravování, příspěvek na důchodové pojištění, příspěvek na dovolenou, další firemní bonusy
- Pozice je vhodná i pro absolventy
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky v čase od 8:00 do 15:00 hod.. Kontaktní osoba: Strnadová Radana, e-mail: strnadova@promatpraha.cz, tel.: 495 498 031