Farmaceutický asistent/ka

  • Brno

Pracovní místo ( Farmaceutický asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Transfuzní a tkáňové oddělení, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme

farmaceutického asistenta/ku

Počet volných míst: 1

Požadavky:

• odborná způsobilost – ukončené zdravotnické vzdělání v souladu s ustanovením § 19 zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění
• vhodné i pro absolventy
• občanská a morální bezúhonnost

Nabízíme:
• práci u největšího zaměstnavatele ve zdravotnictví v Jihomoravském kraji
• příjemné pracovní prostředí a kolektiv zaměstnanců
• možnost ubytování pro mimobrněnské zájemce
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: dohodou

Kontakt: profesní životopisy zasílejte na adresu vedoucí laborantky Transfuzního a tkáňového oddělení, e-mail: Adamcova.Martina@fnbrno.cz.
Volné místo farmaceutický asistent/ka pro lokalitu Brno.