THP - administrativní pracovník/ce

  • Brno

Pracovní místo ( THP - administrativní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Útvar náměstka pro vědu, výzkum a školství, Oddělení klinických studií, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme:

THP – administrativního pracovníka/ci

Počet volných míst: 1

Požadavky:
• SŠ vzdělání ekonomického nebo zdravotnického směru
• předchozí zkušenost s přípravou podkladů pro fakturace (není podmínkou)
• orientace v oblasti zdravotnické terminologie, zdravovědy, ošetřovatelství výhodou
• anglický jazyk - minimálně na úrovni mírné pokročilosti (práce s anglickým textem)
• uživatelská znalost PC – Word, Excel
• schopnost týmové práce
• organizační a komunikační schopnosti
• občanská a morální bezúhonnost

Nabízíme:
• pružnou pracovní dobu
• práci u největšího zaměstnavatele ve zdravotnictví v Jihomoravském kraji
• příjemné pracovní prostředí a kolektiv zaměstnanců
• zajímavou, klidnou a stabilní práci
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: ihned nebo dohodou

Kontaktní osoba: Profesní životopisy zasílejte na adresu vedoucí Oddělení klinických studií Bc. Ivu Knápkovou, e-mail: Knapkova.Iva@fnbrno.cz
Volné místo thp - administrativní pracovník/ce pro lokalitu Brno.