Bezpečnostní pracovník pro přepravu hotovosti a cenin

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Bezpečnostní pracovník pro přepravu hotovosti a cenin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Žižkova 722/67, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
převoz hotovosti a cenin, a další činnosti s tím spojené
obsluha a servis bankomatů
řízení a obsluha speciálního pancéřového vozidla
práce v týmu i samostatně
nerovnoměrně rozvržená pracovní doba (8-12 hod.)
Požadujeme:
řidičský průkaz skupiny B
čistý trestní rejstřík
zbrojní průkaz skupiny D
profesní kvalifikace Strážný 68-008-E (lze získat během vstupního školení)
Nabízíme:
pracovní poměr na dobu neurčitou
4 týdny dovolené + 1 týden BENEFIT DNY
náborový příspěvek po zkušební době 5 000,- Kč
odměna za doporučení nového zaměstnance 5 000,-Kč
stravné 82,-Kč /den, ošatné 1 000,- Kč / měsíc
volnočasové benefity formou Cafeterie
benefit - sleva na pohonné hmoty
nástup možný ihned nebo dle dohody
místo výkonu práce: ÚSTÍ NAD LABEM
Kontakz:
PO-PÁ od 09:00 do 15:00 hod telefonicky si sjednat osobní jednání.
Volné místo bezpečnostní pracovník pro přepravu hotovosti a cenin pro lokalitu Ústí nad Labem.