UČITEL/KA MŠ

  • Srní

Pracovní místo ( UČITEL/KA MŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Základní škola a mateřská škola Srní, okres Klatovy, příspěvková organizace
Srní č.p. 10, 341 92 Kašperské Hory
Kontaktní osoba: Mgr. Věra Šmejkalová tel. 376599283,e-mail: info@zsmssrni.info
Požadavky: Uchazeč musí splňovat podmínky pro kvalifikaci podle novely zákona č. 564/2004 Sb., o pedagogických pracovnících platné pro učitele MŠ. Dále požadujeme příjemné vystupování, kreativitu a hezký vztah k dětem.
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, předškolní zařízení
Způsob prvního kontaktu: telefonicky, e-mailem
Volné místo učitel/ka mš pro lokalitu Srní.