vedoucí údržby

  • Havířov

Pracovní místo ( vedoucí údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vašim úkolem bude:
-organizace údržby strojů a zařízení společnosti (mimo IT techniku)
-zajišťování oprav: strojních, stavebních, dopravních, ostatních
-plánování oprav a preventivní údržba
-plánování a řízení plánu oprav a udržování
-vedení týmu střediska údržby, plánování směn, zpracování podkladů pro mzdy
-komunikace interní/externí, jednání s dodavateli
-řízení vnitropodnikových požadavků na opravy a udržování majetku
-správa vozového parku
-reporting
-školení zaměstnanců na svěřeném úseku

Nabízíme:
-dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
-flexibilní pracovní doba
-příspěvek na penzijní připojištění
-příspěvek na stravování
-příspěvek na volnočasé aktivity
-firemní akce

Požadavky:
-SŠ/VŠ vzdělání technického směru
-zkušenosti v dané oblasti, ideálně zkušenosti s plánováním preventivní údržby a výkonem údržby
-technické znalosti
-zkušenosti s vedením zaměstnanců minim. 3 roky
-schopnost samostatného vedení dílčích projektů
-výborné organizační schopnosti
-velmi dobré komunikační schopnosti
-zodpovědnost, samostatnost
-určování priorit
-časová flexibilita
-zdravotní průkaz pro práci s potravinami.
-znalost pekárenského provozu výhodou (nikoliv podmínkou)

Životopis s motivačním dopisem zašlete nejpozději do 20. 10. 2019 na prace@semag.cz.
Nejvhodnější kandidáti budou pozvání na výběrové řízení.
Volné místo vedoucí údržby pro lokalitu Havířov.