PERSONALISTA / PERSONALISTKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PERSONALISTA / PERSONALISTKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: Znalost personální agendy, zákoníku práce, Precizní znalost Excel, Word.
Orientace v oblasti administrativy a plánování volného času, odolnost proti stresu, samostatnost, pečlivost a všestrannost
- Náplň práce: zpracování a evidence personální agendy v programu Target, příprava podkladů pro mzdy (obědy, stravenky a jejich fakturace), řešení pracovních úrazů, komunikace s úřady (zdravot.poj., ČSSZ), výpomoc s účetnictvím
- Nabízíme: stravenky, příspěvek na penzijní pojištění
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: jana.saflerova@sion.cz
Volné místo personalista / personalistka pro lokalitu Hradec Králové.