Referent společné státní správy a samosprávy, mzdová účetní, pokladní

  • Karlova Studánka

Pracovní místo ( Referent společné státní správy a samosprávy, mzdová účetní, pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Obec Karlova Studánka – Obecní úřad Karlova Studánka
Druh práce: referent společné státní správy a samosprávy, mzdová účetní, pokladní
. vedení agendy místních a správních poplatků
. vedení mzdové a personální agendy obce
. vedení pokladny obce
. evidence hmotného i nehmotného majetku obce
. vedení agendy na úseku spisové služby a archivnictví
. obsluha pracoviště Czech Point
. obsluha datových schránek
. pořizování zápisů a usnesení z jednání zastupitelstva obce
. zpracování výkazu podle zákona o statistické službě
. další administrativní práce na obecním úřadě.
Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka: Úředníkem se může stát fyzická osoba, která splňuje předpoklady podle §4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, tj.:
- je státním občanem České republiky .
- dosáhla věku 18 let .
- je způsobilá k právním úkonům .
- je bezúhonná
- ovládá češtinu.
Další podmínky pro vznik pracovního poměru úředníka: . minimálně ukončené středoškolské vzdělání ekonomického zaměření s maturitou . dobrá znalost mzdové agendy . zkouška odborné způsobilosti pro výkon správních činností při hospodaření ÚSC vítána.
Další požadavky: . komunikativnost a kreativita . dobrý slovní i písemný projev . ridicský prukaz sk. B, schopnost aktivního užívání osobního vozidla . uživatelská znalost práce na PC ( MS Office, Internet, Outlook) . praxe v oblasti verejné správy vítána . odolnost vuci stresu . organizacní schopnosti.
Druh práce, na který je výběrové řízení vyhlášeno, je zařazeno v souladu se zákonem číslo 262/2006 Sb. a nařízením vlády číslo