TERÉNNÍ PRACOVNÍK PRO PROGRAM SOCIÁLNÍ PREVENCE

  • Liberec

Pracovní místo ( TERÉNNÍ PRACOVNÍK PRO PROGRAM SOCIÁLNÍ PREVENCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Náplní práce je přímá práce s lidmi, kteří jsou ohroženi sociálním vyloučením, nebo kteří se do takové situace již dostali. Terénní pracovník pracuje v přirozeném prostředí klientů. Pracovníci programu pomáhají klientům se zlepšením jejich sociální situace (hledání zaměstnání, bydlení, řešení finanční situace, …)
Požadujeme:
- věk min. 21 let
- kvalifikace: min. SOU, SŠ,
- kurz pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. (kvalifikační kurz lze doplnit po nástupu do zaměstnání)
- schopnost komunikace a práce s lidmi
- schopnost práce v týmu
- základy práce na PC - Windows, MS Office, internet
- vyjasněný postoj vůči drogám
Nabízíme:
- zázemí dobře profilované organizace v oboru
- zajímavou práci v dynamickém týmu
- týmovou práci pod supervizí a metodickým vedením
- možnost dalšího vzdělávání v oboru
- 30 dní dovolené
Finanční ohodnocení:
- platové ohodnocení min. 20 000 Kč - odvíjí se od dosaženého vzdělání a let praxe
Nástup možný dle dohody
Zájemci zašlou:
- strukturovaný životopis
- motivační dopis
V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zašlete co nejdříve výše požadované dokumenty na email: vedouci.psp@mostknadeji.cz.
Volné místo terénní pracovník pro program sociální prevence pro lokalitu Liberec.