Účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, reagujte prosím a zašlete svůj profesní životopis.
Žádost o zaměstnání a životopis zasílejte na e-mail: domanska@tssgrade.cz S vybranými uchazeči bude dohodnut telefonicky nebo e-mailem termín pohovoru.
Náplň práce:
• práce s účetními doklady a doklady společnosti (kontrola, třídění, účtování, archivace)
• účtování v účetním systému společnosti
• příprava podkladů k DPH
• práce s interními systémy
• zpracování pošty

Naše požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání (i čerstvý absolvent)
• samostatnost, spolehlivost a pečlivost, flexibilita, komunikativnost a příjemné vystupování
• znalost práce na PC – MS Word, MS Excel
• základní znalosti účtování a přehled v daňovém systému ČR
• řidičský průkaz sk. B
• nástup co nejdříve

Nabízíme:
• zajímavou práci v malém přátelském kolektivu
• služební vozidlo pro osobní užití
• mzda od 30000 Kč/měs. + osobní ohodnocení v závislosti na praxi zaměstnance
Volné místo účetní pro lokalitu Brno.