STROJVEDOUCÍ KOLEJOVÝCH MOTOROVÝCH VOZŮ A DREZÍN

  • Ostroměř

Pracovní místo ( STROJVEDOUCÍ KOLEJOVÝCH MOTOROVÝCH VOZŮ A DREZÍN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

STROJVEDOUCÍ KOLEJOVÝCH MOTOROVÝCH VOZŮ A DREZÍN - Ostroměř
Kontakt: p. Mgr. Ošťádal, tel. 774 177 094, e-mail: info@jarocs. V případě osoní schůzky je nutné kontaktovat pana Mgr. Ošťádala telefonicky v době od 7:00 - 15:00. Osobní schůzka na adrese Česká Skalice, Havlíčkova 610.
Náplní práce je: řízení kolejových vozidel - motorových univerzálních vozů a obsluha zařízení na nich. Práce zahrnuje opravy na kolejových vozidlech a zařízeních dráhy - vlečky. Vzdělání v oboru výhodou.
Nabízíme: možnost rekvalifikace na strojvedoucího - vhodné i pro uchazeče. Podmínkou je vzdělání v technickém oboru. Po roce je možnost prodloužení doby zaměstnání na dobu neurčitou.
Požadujeme: časová flexibilita, spolehlivost, trestní bezúhonnnost, zdravotní způsobilost k řízení kolejových vozidel dle vyhlášky 101/1995 Sb.
Výhody: 5 týdnů dovolené, měsíční i roční prémie.
Pozice je vhodná i pro absolventy.
Volné místo strojvedoucí kolejových motorových vozů a drezín pro lokalitu Ostroměř.