Vedoucí služby

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Vedoucí služby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Požadujeme: VOŠ nebo VŠ podle zákona č. 108/2006 Sb., § 110, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), orientace v problematice sociálních služeb, vyjasněný vztah k drogám, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, organizační schopnosti, iniciativa, týmová spolupráce, trestní bezúhonnost
- Dovednosti: komunikační dovednosti, schopnost vést malý tým, práce na PC, dobrý písemný i mluvený projev
- plný pracovní úvazek, doba určitá s možností prodloužení, Výše mzdy: 29 000 - 31 000.- Kč (VOŠ / VŠ vč. osobního ohodnocení), Datum nástupu: 1. 11. 2019 nebo dle domluvy
- Nabízíme: zajímavou a nestereotypní práci s lidmi, zaškolení odborným pracovníkem, práci v certifikovaném zařízení s dvacetiletou tradicí, možnost osobního i profesního růstu, pevnou pracovní dobu, 25 dní dovolené, pracovní benefity (např. příspěvek na ošacení, ředitelské volno), vzdělávání hrazené zaměstnavatelem, týmovou a individuální supervizi
- Více naleznete na webových stránkách: https://www.kromeriz.charita.cz/socialni-sluzby/kontaktni-centrum-plus/

- Strukturovaný životopis a motivační dopis spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte elektronicky na email silvia.zahradnikova@kromeriz.charita.cz nejpozději do 15. 10. 2019. Případné dotazy je možné zodpovědět emailem silvia.zahradnikova@kromeriz.charita.cz nebo telefonicky 734 237 840.
Zasláním požadovaných dokumentů uchazeči souhlasí se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení. Vybraní uchazeči budou elektronicky pozváni k ústnímu výběrovému řízení, které proběhne 24. 10. 2019.
Vyhlašovatel výběrov