Zdravotní sestra s platnou registrací

  • Prachatice

Pracovní místo ( Zdravotní sestra s platnou registrací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výkon práce: Prachatice a okolí s dojezdem do cca 25km
Požadované vzdělání: Zdravotní sestra s platnou registrací
Pracovní úvazek: plný i částečný
Nástup: dle domluvy, ideálně ihned
Náplň práce: poskytování domácí hospicové péče v rodinách klientů
Požadujeme: Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu; empatie, komunikativnost, trpělivost, samostatnost, zájem o práci s naší cílovou skupinou, zdravotní způsobilost, bezúhonnost, řidičský oprávnění skupiny B nutné
Platové podmínky: nástupní plat 21500Kč + příplatky za noční, SO a NE (+ navýšení platu po zkušební době)
Benefity: firemní oblečení, závodní stravování, malý přátelský kolektiv zapálený pro dobrou věc
V případě zájmu kontaktujte: Bc. Štěpánka Válková, tel. 732 182 466, info@hospicjakub.cz
Volné místo zdravotní sestra s platnou registrací pro lokalitu Prachatice.