Skladník/ce - manipulant/ka

  • Postřelmov

Pracovní místo ( Skladník/ce - manipulant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co očekáváme:
Zkušenosti na pozici skladník/ce
Aktivní a zodpovědný přístup
Pečlivost a spolehlivost
Pracovitost a ochotu učit se novým věcem
Dobrou fyzickou kondici
Alespoň základní znalost práce na PC
Výhodou praxe v řízení VZV a platný průkaz obsluhy VZV (případně proškolíme a zaučíme)
Čistý trestní rejstřík

Náplň práce:
Příjem/výdej materiálu
Označování materiálu - zapisování do skladových karet
Expedice dle požadavků logistiky
Manipulace a skladování v souladu se skladovými a bezpečnostními předpisy
Provádění inventur
Práce s VZV
Provozní úkid skladových a výrobních prostor

Nabízíme:
Zázemí stabilní ryze české společnosti
Různorodou a zajímavou práci
Čisté, moderní a bezpečné pracovní prostředí
Prac. doba.7-15:30. Kontakt: e-mailem.
Volné místo skladník/ce - manipulant/ka pro lokalitu Postřelmov.