ELEKTRONIK

  • Borovany

Pracovní místo ( ELEKTRONIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: SŠ v oboru elektrotechnika, zkušenosti s programováním PLC, znalost základních prvků, automatizace výrobních procesů, základní znalost anglického jazyka výhodou
Nabízíme: zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci;
zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti s řadou sociálních výhod;
odpovídající finanční ohodnocení, 13. plat, příplatky nad rámec zákona;
pracovní dobu 7,5 hodiny/den;
5 týdnů dovolené - tedy 1 týden nad rámec zákona;
možnost zvýšení kvalifikace;
zaměstnanecké benefity v roční výši 14.400 Kč, závodní stravování přímo v závodě, příspěvek na stravování příspěvek na rekreaci ve výši 6.000 Kč/rok a další výhody
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem, telefonicky (po-pá 7:00 - 15:00 hod.) nebo osobně Tovární 137, 373 12 Borovany (Ing. Jiří Babka, vedoucí závodu, po-pá: 7:00 - 15:00 hod.)
Volné místo elektronik pro lokalitu Borovany.