Pracovník v sociálních službách Domov pro matky s dětmi v tísni1.11.2019

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách Domov pro matky s dětmi v tísni1.11.2019 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POUZE E-MAIL
Kontakt: Scheerbaumová Agata Mgr., e-mail: agata.scheerbaumova@charitakv.cz
Kdo nahlásil: Scheerbaumová Agata Mgr., e-mail: agata.scheerbaumova@charitakv.cz

Pracovník pomáhá ubytovaným maminkám řešit jejich nepříznivou sociální situaci. Podporuje matku ve zvyšování její samostatnosti. Pracovník provádí aktivizační činnosti v různých oblastech jejího života (vaření, péče o domácnost, péče o dítě, jednání s úřady, …).
Požadujeme dovednost komunikovat s klienty, empatii, schopnost sebereflexe, trpělivost, ochotu, důslednost, kreativitu, trestní bezúhonnost, ochotu dále se vzdělávat, znalost práce s PC (word, excel , ...). Vzdělání humanitního směru a praxe v sociálních službách výhodou, vhodné i pro absolventy. Kurz pracovníka v sociálních službách výhodou.
Podmínkou zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu na uvedený e-mail. Kontaktujte nás pouze e-mailem, informace po telefonu nepodáváme

Nabízíme: stravenky, 25 dnů dovolené, podpora dalšího vzdělávání
Volné místo pracovník v sociálních službách domov pro matky s dětmi v tísni1.11.2019 pro lokalitu Karlovy Vary.