Recepční

  • Střelice

Pracovní místo ( Recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob prvního kontaktu: e-mailem.

Společnost agriKomp Bohemia se sídlem ve Střelicích u Brna
hledá kolegyni na pozici recepční.

Co budete mít na starosti?
o obsluhu recepce v administrativní budově sídla společnosti, vjezdu do areálu
o vedení a zpracování agend - vozový park, knihy jízd, ochranné pracovní pomůcky, kancelářské
potřeby, pošta přijatá, vydaná
o komunikace s externí úklidovou firmou, pracovníky údržby areálu
o vyřizování na úřadech, organizace firemních akcí
o obsluha jednací místnosti
o dohled na ubytovacím zařízení pracovníků
o výpomoc ekonomickému oddělení a vedení firmy

Co k tomu budete potřebovat?
o praxi a zkušenosti z obdobné pozice výhodou
o řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
o znalost práce na PC - MS Office nástrojů (word, xls, power point, atd.) podmínkou
o domluvit se německy nebo anglicky výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme Vám:
o maximální podporu při zaškolení a pestrou pracovní náplň
o pohodový pracovní tým a příjemné pracovní prostředí
o 5 týdnů dovolené po roce práce u nás, firemní vzdělávání
o stravenky

Zaměstnanecké výhody: stravenky, firemní vzdělávání, po roce práce 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, telefon,

Místo výkonu práce: Střelice u Brna
Volné místo recepční pro lokalitu Střelice.