Projektant zemědělských staveb

  • Střelice

Pracovní místo ( Projektant zemědělských staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob prvního kontaktu: e-mailem.

Cílem naší společnosti bylo, je a bude vytvářet pro zemědělce šance, aby mohli rychle a s přehlednými náklady vstoupit do energetického hospodářství. Společnost agriKomp Bohemia postavila v ČR a na Slovensku více než 90 bioplynových stanic. V současné době se zaměřuje kromě realizace zemědělských staveb také na klasické projekty pozemních staveb či developerské projekty.

Do našeho týmu projektantů hledáme nového kolegu/ kolegyni pro projektování právě zemědělských staveb.
- praxe v oboru výhodou, podmínkou minimálně středoškolské vždělání stavebního zaměření
- nabízíme možnost zaučení v dané problematice
- práce s programem AutoCAD podmínkou

Nabízíme klidnou práci v příjemném kolektivu, stravenky, služební telefon, firemní vzdělávání, 5 týdnů dovolené po roce práce u nás.
Platové rozmezí dle zkušeností 25-45 000Kč.
Nástup možný ihned!

Vstřícné a neformální jednání.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, telefon, firemní vzdělávání, po roce práce 5 týdnů dovolené

Místo výkonu práce: Střelice u Brna
Volné místo projektant zemědělských staveb pro lokalitu Střelice.