CHOVATEL/KA ZVÍŘAT - OŠETŘOVATEL/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( CHOVATEL/KA ZVÍŘAT - OŠETŘOVATEL/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: ZOO Liberec
Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání s výučním listem (obor chovatel, ošetřovatel, veterina)
- praxe v oboru nebo zkušenosti s chovem zvířat vítána.
- zodpovědný přístup, fyzickou zdatnost, pečlivost, spolehlivost, časovou flexibilitu, zodpovědné a samostatné jednání, trestní bezúhonnost.
Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou - 12 měsíců s možností prodloužení, slušné jednání, jistotu měsíčního příjmu, zaměstnanecké benefity.
Platové zařazení se řídí Nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě č. 341/2017 Sb. (§5 odst.1) dle započitatelné praxe.
Předpokládaný nástup: dle dohody
Směnnost: jednosměnný provoz
V případě zájmu zasílejte své životopisy na adresu: siklova@zooliberec.cz, nejpozději do 19.9.2019.
Výběrové řízení proběhne formou osobního pohovoru dne 23.9.2019. Přesný čas pohovoru Vám bude zaslán na základě vašeho přihlášení.
V případě dotazů volejte na tel.: 487 377 119, 770 190 584
Volné místo chovatel/ka zvířat - ošetřovatel/ka pro lokalitu Liberec.