TECHNOLOG, TECHNOLOŽKA DIVIZE STROJÍRNA

  • Opava

Pracovní místo ( TECHNOLOG, TECHNOLOŽKA DIVIZE STROJÍRNA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Ing. Daniela Krybusová, tel.: +420 553 872 176, email: krybusova@ostroj.cz
Zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Osobní údaje, které nám poskytnete, budeme zpracovávat výhradně pro účely náboru - výběru nejvhodnějšího uchazeče na základě posouzení Vaší kvalifikace a dřívějších pracovních zkušeností. Více na www.ostroj.cz/kariera.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání strojního zaměření.
- praktickou zkušenost se svařenci podmínkou.
- znalost normování a přípravy technologických postupů strojírenských výrobků minimálně 2 roky.
- znalost čtení výkresové dokumentace strojírenských výrobků.
- znalost cenových nabídek pro externí zakázky.
- znalost angličtiny nebo němčiny výhodou.
- ŘP sk. B.
Nabízíme:
- týden dovolené navíc, závodní stravování, očkování proti chřipce.
- příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru.
- příspěvek na letní dětský tábor nebo lyžařský výcvik.
- poukázky na zdravotní prevenci, sportovní a kulturní aktivity.
- sportovní a společenské akce společnosti.

Náplň práce:
- provádí vypracování technologických postupů a specifikaci výrobních a technologických podmínek.
- zajišťuje technologii pro výrobu.
- zajišťuje zpracování normativu, rozbory pracnosti, určení norem obsluhy, zpracování normy spotřeby času.
- zajišťuje rozbor příčin odchylek plnění, změny v technologické dokumentaci, minimalizaci výrobních nákladů.
- zajišťuje specifikace pro nákup strojů, nářadí.
- zajišťuje technologický dozor.
- eviduje technologické dokumentace v databázi programů.
- hodnotí úplnost výkresové dokumentace poptávek a zajišťuje techn