Accounts Assistant/Finanční asistent/ka

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Accounts Assistant/Finanční asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost G&P Quality Management s.r.o. hledá kolegu/ kolegyni do svého týmu na pozici:
ACCOUNTS ASSISTANT
Náplň práce:
- reporting finanční manažerce v Anglii
- zadávání plateb do banky
- základní úkony ve finančním oddělení
- evidence exekucí
- organizace a zakládání smluvní dokumentace
- správa vozového parku
- kalkulace a distribuce stravenkových karet
- účtování vydaných faktur, cestovních náhrad
- evidence závazků a pohledávek, nákupních objednávek, majetku firmy
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou – ekonomického směru
- důraz na pečlivost a preciznost
- hledáme týmového hráče
- spolehlivost, pečlivost a samostatnost
- základní znalost účetnictví
- dobrá znalost AJ slovem i písmem – denní komunikace
- dobré komunikační schopnosti
- MS Office (Exel, Outlook, Power Point)
Nabízíme:
- práce v dobrém kolektivu v rozvíjející se mezinárodní společnosti
- možnost každodenního využívání cizích jazyků
- příspěvek na stravné v hodnotě 100 Kč formou stravenkové karty
- další firemní benefity (oblečení, firemní akce, dárkové balíčky, atd..)
- skvělou šanci proniknout do financí
- hlavní pracovní poměr s výplatním termínem do 10. dne v měsíci
- osobní rozvoj a možnost kariérního růstu
- příspěvek na penzijní pojištění (po 3 letech u firmy)
- roční finanční bonus
Volné místo accounts assistant/finanční asistent/ka pro lokalitu Česká Lípa.