Asistent / asistentka pedagoga

  • Vinařice

Pracovní místo ( Asistent / asistentka pedagoga ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
minimálně vyučení + kurz asistenta pedagoga (minimálně v procesu vzdělávání) nebo pedagogické vzdělání ÚSO.
Dále požadujeme pěkný vztah k dětem, loajalitu, kreativitu, dobrý zdravotní stav, občanskou a morální bezúhonnost.

Pracovní smlouva je do 30.6.2020, s tříměsíční zkušební lhůtou.

Pracovní doba na 0,5 úvazku, denně od 8:00 do 12:00 hod.

Nabízíme:
obědy ve ŠJ, příspěvek na obědy z FKSP, dobrý kolektiv, vstřícné pracovní prostředí

Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu školy, do předmětu uveďte: ASISTENT PEDAGOGA
Volné místo asistent / asistentka pedagoga pro lokalitu Vinařice.