Vedoucí celního oddělení

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Vedoucí celního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Ke Kasárnům 730/9, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok). Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Náplň práce: zpracování podkladů (vyhotovení celních dokumentů pro dovoz a vývoz zboží, vystavení dokladů v rámci koncernu), práce v SAP (v celním programu, v Excelu), komunikace v rámci koncernu a se spedičními firmami v NJ a částečně v AJ (s celními úřady), fakturace, zpracování podkladů k hlášení Intrastat a k SASP statistice, vedení týmu. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, praxe v celním oboru výhodou, znalost celních předpisů výhodou, znalost NJ na středně pokročilé úrovni (znalost AJ na mírně pokročilé úrovni), znalost práce v Excelu, důraz na pečlivost, samostatnost, schopnost týmové práce, znalost SAP a celního programu Helios Cla výhodou (není podmínkou). Nabízíme: zázemí stabilní mezinárodní firmy, stravenky, týden dovolené navíc (+ jeden den navíc za každých pět odpracovaných let), přítomnostní prémie, osobní ohodnocení, roční prémie, odměny za zlepšovací návrhy, příspěvek na dopravu, kulturní a společenské akce, možnost profesního růstu. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 7:30-15:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo vedoucí celního oddělení pro lokalitu Mariánské Lázně.