PEČUJÍCÍ OSOBA DĚTSKÉ SKUPINY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PEČUJÍCÍ OSOBA DĚTSKÉ SKUPINY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- DPP na 1 rok s možností prodloužení (přibližně 20 - 30 hodin měsíčně), nástup ihned nebo dohodou
- Požadavky: Jedna z uvedených možností:
- odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, zdravotnického asistenta, ošetřovatele, porodní asistentky, zdravotně-sociálního pracovníka, zdravotnického záchranáře, psychologa ve zdravotnictví nebo specializovaná způsobilost k výkonu povolání klinického psychologa, nebo odborná způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka nebo odborná způsobilost pracovníka v sociálních službách, nebo odborná kvalifikace učitele mateřské školy, učitele prvního stupně základní školy nebo vychovatele, nebo profesní kvalifikace chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky, nebo odborná způsobilost k výkonu povolání lékaře.
časová flexibilita, praxe v oboru nejméně 1 rok, zdravotní způsobilost, čistý trestní rejstřík,
samostatnost i schopnost práce v týmu, spolehlivost, pečlivost, vysoká míra odpovědnosti, analytické myšlení, orientace na detail, ochota učit se nové věci.
- Náplň práce: Pečující osoba OP Z projektu Provoz dětské skupiny v HK 2, reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_073/0008395, realizace výchovy a péče v Dětské skupině Fafík dle Plánu výchovy a péče, dodržování Provozního řádu Dětské skupiny Fafík a pravidel dotace z OP Z, komunikace s projektovým manažerem/vedoucím a provozovatelem Dětské skupiny Fafík.
Asistence a spolupráce při kontrolách na místě.
Nabízíme: práci pro prestižní vzdělávací a vědeckou instituci Univerzity Karlovy,malý, přátelský kolektiv - vždy min. 2 pečovatelky na max. 1