REFERENT -KA EKONOMIKY

  • Opava

Pracovní místo ( REFERENT -KA EKONOMIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Koligová Pavlína, tel.: 553 694 105, e-mail: pavlina.koligova@arako.cz.
Věra Ryšková, tel: 553 694 335, e-mail: vera.ryskova@arako.cz

Požadujeme:
Co požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- Znalost RJ slovem i písmem podmínkou
- Výborná znalost MS Excel
- Analytické myšlení, flexibilita
- Organizační schopnosti
- Důslednost a pečlivost

Co nabízíme:
- zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování, příspěvek při narození dítěte a vlastní svatbě, penzijní připojištění
- příspěvek dětem na letní tábor , školu v přírodě, lyžařský výcvik
- příspěvek na kulturu a sportovní činnosti
Volné místo referent -ka ekonomiky pro lokalitu Opava.