Administrativní pracovník/ce

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Školní náměstí 472, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Zkrácený úvazek (min. 20 hod/týdně - dle dohody) - od 1.1.2020 je možná změna úvazku na plný (rozšíření náplně práce ještě o pozici mzdoví účetní školy). Vhodné i pro důchodce/kyně. Platové ohodnocení: 8.800,- Kč až 13.250,- Kč (konkrétní výše platu dle popisu práce, vzdělání a délky praxe). Pracovní doba: 7:30-11:30 h. Náplň práce: vedení dokumentace školy, archivu, komunikace s lidmi. Požadujeme: znalost inventarizace, znalost práce na PC podmínkou (Word, Excel...), flexibilita. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat v pracovní dny) anebo e-mailem.
Volné místo administrativní pracovník/ce pro lokalitu Mariánské Lázně.