Technik - školitel

  • Rokycany

Pracovní místo ( Technik - školitel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Pivovarská č. p. 19, 337 01 Rokycany
Náplň práce: plánování a organizace oprav a servisů, sledování a hodnocení vozidel a řidičů dle dopravního systému, komunikace s řidiči a disponenty, plnění KPI cílů v rámci vozového parku
Požadujeme: řidičské oprávnění C+E, platný profesní průkaz, znalost ruského nebo ukrajinského jazyka na komunikativní úrovni ( u rodilých mluvčí požadujeme znalost českého jazyka), předchozí zkušenosti s řízením vozidel do 12t, časovou flexibilitu, umět si zorganizovat práci, dobré komunikační schopnosti, znalost práce na PC a základní orientace v dopravních systémech, spolehlivost a odpovědnost za svěřenou flotilu.
Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení od 30.000,- do 35.000,- Kč/měs., zázemí stabilní mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou, stravenky, jazykové kurzy, služební telefon.
Kontakt telefonicky nebo e-mailem: Herzogová Jana, tel.: 371 740 526, e-mail: personalni@duvenbeck.de
Volné místo technik - školitel pro lokalitu Rokycany.