Obchodní zástupce/zástupkyně

Pracovní místo ( Obchodní zástupce/zástupkyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
vyhledávání nových obchodních příležitostí, péče o stávající zákazníky, plánování a realizace obchodních schůzek
Požadavky:
orientaci na výsledek, motivaci k dosahování úspěchu; samostatné řízení činností, orientaci na zákazníka; výborné komunikační a prezentační schopnosti; organizační a prodejní dovednosti;
znalost práce na PC; aktivní řidičské oprávnění sk. B, ochotu cestovat v rámci Plzeňského kraje, případně Středočeského kraje, hlavního města Prahy a kraje Vysočina;
samostatnost, zodpovědnost, důslednost, systematičnost, flexibilitu, loajalitu ke společnosti, pozitivní přístup k zákazníkům, spolehlivost, schopnost pracovat v kolektivu;
pracovní poměr: doba určitá na 1 rok s možností změny na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhody:
platové podmínky podle rok od roku se zvyšujících platných mzdových tarifů, zajímavou práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pružná pracovní doba, týden dovolené navíc, firemní vůz k soukromému použití, notebook, mobilní telefon včetně datových služeb, dotované stravování, odměna při pracovních výročích a mnoho dalších příplatků a odměn.