Koordinátor marketingových aktivit

  • Žatec

Pracovní místo ( Koordinátor marketingových aktivit ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Zeyerova 1456 Žatec
nástup dohodou, vhodné i pro OZP
Náplň práce:
příprava obsahu pro nový web a psaní novinek, newsletterů, blogu, správa médií
dokumentace referencí - zajištění výroby, uchování a focení vzorků
koordinace focení a natáčení videí v místě instalací
koordinace prací mezi strategickým marketingem, grafiky a výrobou
spolupráce na tvorbě marketingového plánu a jeho vyhodnocení

Požadujeme:
výbornou znalost ČJ a AJ
výborné organizační a plánovací dovednosti
řidičský průkaz sk. B
zkušenosti s psaním výhodou
základní znalost focení nebo úpravy fotografií výhodou
vhodné pro studenty VŠ nebo rodiče na RD

Nabízíme:
zajímavou práci v reklamní agentuře, později i na celý úvazek
prostor pro seberealizaci
flexibilní pracovní dobu
pravidelné firemní akce
profesionální zázemí - grafici, tiskové technologie, fotoatelier
služební vůz pro pracovní cesty
teplé nápoje na pracovišti zdarma neomezeně
Kontakt: telefonicky pondělí středa, čtvrtek 10,00 - 15.30 hod. 474532040
martin.kaderavek@sittardia.cz
Volné místo koordinátor marketingových aktivit pro lokalitu Žatec.