OPERÁTOR VELKOPLOŠNÉ TISKÁRNY - Velká Bíteš

  • Velká Bíteš

Pracovní místo ( OPERÁTOR VELKOPLOŠNÉ TISKÁRNY - Velká Bíteš ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Velkoplošný tisk na moderní latexové tiskárně od HP.
Náplň práce zahrnuje kromě obsluhy samostatné tiskárny také její údržbu, přípravu tiskových dat, komunikaci interní, ale i s dodavateli spotřebního materiálu a servisním partnerem.
Do obsluhy tiskárny spadá příprava tiskového média, kterým je u nás látka, ze které následně vyrábíme rolety a jiné produkty.
Požadujeme:
Minimálně středoškolské vzdělání
Znalosti v oboru polygrafie výhodou
Pasivní znalost AJ nutností
Učenlivost, spolehlivost, samostatnost, fyzickou odolnost
Práce s Photoshopem, InDesignem, ripovým softwarem
Nabízíme:
Práci v zajímavém a kreativním oboru v moderní společnosti, která klade důraz na design
Práci v mladém a dynamickém kolektivu
Odpovídající finanční ohodnocení
Práce na HPP
Nástup možný ihned
Pokud Vás tato nabídka zaujme, volejte na tel. 567 774 453, nebo zašlete životopis na e-mail coufalova@bematech.eu
Volné místo operátor velkoplošné tiskárny - velká bíteš pro lokalitu Velká Bíteš.