Informatik - IT pracovník/ce

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Informatik - IT pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Tociková Jana, Androsova Ekaterina, tel.: 353 348 560, 731 429 019, 731 429 128, e-mail: personalni@bristolgroup.cz, e.androsova@bristolgroup.cz
(všední dny 8,00 -15,30 hod)
Požadavky: Potřebná znalost: LAN - správa HW/SW, HW/SW správa a údržba Windows stanic včetně periferií a tiskáren, serverové systémy Microsoft, správa MSSQL, MySQL , znalost virtuálního prostředí VmWare, vSphere & Veeam, IceWarp mailserver.
Výhodou znalost: Linuxové operační systémy, AV systém ESET ERA7, telefonní systé, AVAYA IP Office (analog, VoIP, digital), WiFi systém HP, mobilní OS Android & iOS, kamerový systém Axis Camera Station, IpTV systém Nevron
Důležité informační systémy společnosti - znalost výhodou: IS LBIS Lauryn, IS Flores, Smart POS, OpenLims, RON Docházka a Mzdy
Požadujeme samostatnost, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, profesionální přístup k plnění úkolů, pracovní doba od 7,30 - 16,00 hodin

Nabízíme: dotovaná personální strava, příspěvky na dovolenou, na dětské letní tábory, odměny při životních i pracovních jubileích, příspěvky na penzijní připojištění nebo životní pojištění, zvýhodněný zaměstnanecký tarif mobilního operátora
Volné místo informatik - it pracovník/ce pro lokalitu Karlovy Vary.