kalkulant/ka, rozpočtář/ka - technik oddělení přípravy a kalkulací

  • Louny

Pracovní místo ( kalkulant/ka, rozpočtář/ka - technik oddělení přípravy a kalkulací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Lubenec, Karlovarská 353
Náplň práce:
-kalkulace nabídkových cen do výběrových řízení na stavební práce (dopravní a inženýrské stavby)
-sestavení kompletních nabídek pro výběrová řízení
- zajištění subdodávek a materiálů do nabídek vč. vyhodnocení
-uzavírání smluv a objednávek s investory a subdodavateli
-aktivní spolupráce se stavbyvedoucím během realizace staveb
Požadavky:
-min. středoškolské vzdělání s maturitou, popřípadě VŠ
-komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, osobní přístup, loajalita a časová flexibilita, ochota se dále vzdělávat
-řidičský průkaz sk. B
-znalost práce na PC (MS Office - Excel, Word, Outlook..)
-praxe v oboru přípravy staveb a kalkulací výhodou
-vzdělání stavebního směru výhodou
Nabízíme:
-pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
-jistotu jedné z nadnárodních společností úspěšně prosperující na českém trhu
-možnost profesního růstu a odborného vzdělávání
-odpovídající finanční ohodnocení 28.000 - 35.000,- Kč/měsíc nebo dle vzdělání a praxe v oboru,
-notebook, mobilní telefon, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené
Písemné nabídky vč. Profesního životopisu zasílejte na email: j.tuckova@swietelsky.cz nebo volejte na tel. 415 652 679.
výhody:Notebook, mobilní telefon, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené
Volné místo kalkulant/ka, rozpočtář/ka - technik oddělení přípravy a kalkulací pro lokalitu Louny.