SERVISNÍ TECHNIK IT

  • Třebíč

Pracovní místo ( SERVISNÍ TECHNIK IT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt osobně nebo e-mailem: ondrej.pekarek@digiact.cz
Jsme společnost provozující telekomunikační služby a IT outsourcing. Hledáme nové spolupracovníky na pozici servisního technika.
Jedná se o práci v provozovně v Třebíči, u zákazníků i venku při budování a správě naší sítě TRnet.
Nabízíme:
- práci v příjemném kolektivu
- odpovídající finanční ohodnocení
- firemní telefon, stravenky, sick days ...
Požadujeme:
- dobrá komunikativnost, pracovitost, spolehlivost, manuální zručnost
- řidičský průkaz sk. B
- vzdělání v oboru elektro - vyhl. 50 lze udělat u nás
- zkušenosti v oblasti IT výhodou
Volné místo servisní technik it pro lokalitu Třebíč.