SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

  • Písek

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás čeká?
- Komunikace se zájemci o sociální službu a jejich rodinnými příslušníky,
- příjem klientů do zařízení,
- vedení sociální dokumentace, včetně vyhodnocování a plnění individuálních plánů klientů,
- zabezpečení sociální agendy, včetně komunikace s dalšími institucemi (úřady)
- monitoring kvality poskytované péče,
- edukace pracovníků v přímé péči,
- poskytování odborného poradenství v kontextu sociálních služeb.
Pracovní doba: 7.00 - 15.30 hod.
Co očekáváme?
- Ukončené vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů,
- znalost zákona o sociálních službách a souvisejících předpisů,
- základní orientaci ve standardech kvality sociální péče,
- pečlivost při vedení dokumentace,
- dobré komunikační schopnosti, empatii a vstřícnost,
- samostatnost i schopnost pracovat v týmu,
- výhodou zkušenost s programem Cygnus 2.
Nabízíme:
- Dobré mzdové podmínky,
- možnost mzdového růstu,
- náborový příspěvek 10 000 Kč,
- 5 týdnů dovolené,
- dotované stravování (oběd za 15 Kč),
- možnost dalšího vzdělávání, podporu odborného růstu.
- služební mobilní telefon a notebook.
Kontakt: osobně od pondělí do pátku v době od 7:00 - 15:30 hod. na adrese Alzheimercentrum Prácheň z.ú., 17. listopadu 2444, 397 01 Písek - p. Adéla Jetýlková, tel.: 775893834, nebo e-mail: hr3@alzheimercentrum.cz.
Volné místo sociální pracovník/pracovnice pro lokalitu Písek.