REFERENT/KA MARKETINGU - ONLINE MARKETING

  • Liberec

Pracovní místo ( REFERENT/KA MARKETINGU - ONLINE MARKETING ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání, zkušenost v oblasti online marketingu
- Znalost NJ/AJ
- Uživatelská práce na PC - MS Office (Word, Excel), Copywritting, SEO, HTML - výhodou
- Praktické zkušenosti s oblastmi PPC, RTB, inzercí v sociálních sítích a oblastí SEO
- Kreativní myšlení, systematický a proaktivní přístup, spolehlivost, samostatnost
NÁPLŇ PRÁCE:
- správa online inzerce
- Sledování konkurenčního prostředí a jeho vyhodnocování v online prostředí
- E-shop - administrace, komunikace se zákazníky, reakce na dotazy, úprava a aktualizace produktů, měsíční report
- správa sociálních sítí
- Zpracování podkladů pro online inzerci (ve spolupráci s grafikem)
- Komunikace s dodavatelskými firmami, partnery
- Spolupráce na interních akcích a činnostech MTG
- Běžná administrativa - správa faktur, objednávek
NABÍZÍME:
- Hlavní pracovní poměr
- Ranní směny - 8 hodinová pracovní doba
- Nástup: ihned
- Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
- Zaměstnanecké benefity
- Mzdové podmínky: cca 21.000 - 23.000 Kč
Uchazeči se mohou hlásit na e-mail - kariera@centrumbabylon.cz
Volné místo referent/ka marketingu - online marketing pro lokalitu Liberec.